Młodszy laborant/Młodsza laborantka

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Piestrzeniewicz Kilargo, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Piestrzeniewicz Kilargo, w dniu: 2021-11-09

FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

MŁODSZY LABORANT

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Nr ref: 12/LAB/CH

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto;
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę;
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego;
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking.

Zadania:

·        Kontrola międzyoperacyjną procesu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem. Zgłaszanie nieprawidłowości;

·        Kontrola stanu sanitarnego maszyn, urządzeń, hal produkcyjnych;

·        Kontrola krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej;

·        Pobieranie próbek surowców, opakowań, półproduktów i wyrobów gotowych do analiz wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych, sensorycznych. Raportowanie wyników badań. Ocena uzyskanych wyników. Zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości;

·        Współpraca z działem produkcji w celu wyeliminowania zauważonych nieprawidłowości;

·        Ocena dostaw surowców i opakowań zgodnie z harmonogramem. Pobieranie próbek, wykonywanie analiz fizyko-chemicznych, sensorycznych, ocena zgodności ze specyfikacją. Zwolnienie surowców i opakowań do produkcji. Zgłaszanie reklamacji do dostawców w przypadku nieprawidłowości;

·        Badanie fizyko-chemiczne wody i ścieków;

·        Współudział w tworzeniu dokumentacji jakościowej (instrukcje, formularze itp).

Wymagania:

·        Wykształcenie kierunkowe minimum średnie (biotechnologia, chemia, mikrobiologia, ochrona środowiska, technologia żywności i żywienia człowieka  itp.);

·        Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy - mile widziane;

·        Podstawowa wiedza z zakresu standardów systemów zapewniania jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, FS, BRC, itp.);

·        Biegła znajomość języka angielskiego;

·        Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office);

·        Zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność;

·        Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (praca również w soboty);

·        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy

1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 60, 90-105 Łódź (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8).

2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Pan/Pani uczestniczy, a w razie wyrażenia stosownej zgody również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO).

[art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”]

4. Przysługuje Pani/Panu:

• prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

• prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;

• prawo do przenoszenia danych;

• prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

• w zakresie, jakim podstawę przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, iż nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Podanie danych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

6. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez administratora – pracownicy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego wykonywania pracy; zleceniobiorcy/usługodawcy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego świadczenia usług; inne osoby, o ile jest to niezbędne i pozostaje w zgodzie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

7. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

9. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez FF Marka Własna Sp. z o.o., w którym Pani/Pan uczestniczy, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. – przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Łódź

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 608048502

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPabianice.pl