Pracownik Produkcji - Żeromin k. Tuszyna - Od zaraz

Oferta pracy dodana przez: Marcin Aaeuro, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Marcin Aaeuro, w dniu: 2021-05-28

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Niderlandach i Chorwacji.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko :

Pracownika Produkcji

Lokalizacja: Żeromin k. Tuszyna

OBOWIĄZKI:

  • czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem towaru i pakowaniem towarów,
  • produkcja produktów rybnych i owoców morza,
  • kręcenie rolmopsów,
  • nabijanie krewetek na patyczki,
  • układanie ryb w opakowaniach,
  • sortowanie produktów

OFERUJEMY:

  • Elastyczne zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • 1 zmiana ( 6:00 -14:00)
  • Lekką pracę

OCZEKUJEMY:

  • Zaangażowania
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjności ( pn -pt)
  • Doświadczenia na produkcji
  • Posiadania książeczki sanepidowskiej

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Żeromin - Grota Święcickich

Wynagrodzenie: 18,30 zł brutto/h

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 795513311

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPabianice.pl